Ceník Reklamní balíček Classic Garantovaný záznam Garantovaný záznam plus Panofotky Bannerová reklama English version

 
 
   
 Pohlednice
 Ze sekce Pohlednice našeho serveru můžete odesílat elektronické pohlednice s tematikou památek, jako např. tuto:
 
Loket
 
Poslat tuto pohlednici

 
 Přihlášení
  Chcete-li se zúčastnit naší stálé soutěže, je nutné se přihlásit. K tomu zadejte svůj přihlašovací email (který jste použil/a při registraci) a heslo.
 
email: 
heslo: 

Pokud přihlašovací údaje nemáte nebo jste je zapomněl(a), klepněte sem.
 
 Doporučte nás
  Líbi-li se Vám náš server, budeme moc rádi, když nás doporučíte někomu známé-mu. K tomu vyplňte jeho/její emailovou adresu a stiskněte „Pokračovat.“

 
 Stránky památek
  Zde Vám nabízíme nejno-vější vlastní stránky pa-mátek s detailními popisy expozic, historie a dalšími informacemi.
 
Hrad Bezděz
Památník Terezín
Skanzen Vysočina
 
Seznam všech zde
 Zasílání novinek
  Máte-li zájem o zasílání novinek (1 email za 1-3 týdny), vyplňte svůj email a klepněte na Přihlaš. Nepřejete-li si již novinky dostávat, klepněte na Odhlaš.

 
  
 Anketa
  Jste spokojen(a) s rychlostí načítání těchto stránek?
 
Ano  (20958)
Ne  (4468)

 Kontaktujte nás
  Napište nám - jakýkoli svůj názor na náš server.
Oznamte chybu - je-li kdekoli na našich stránkách chyba, budeme velmi rádi, když nám to sdělíte.
Přidejte záznam - do jakékoli z našich sekcí, a to zdarma.
 
 
 

Reklama na www.pruvodce.com

Průvodce po Česku je server zaměřený na poskytování aktuálních praktických informací a zajímavostí z oblasti cestovního ruchu. Zaměřuje se zejména na ubytovací a stravovací zařízení a památky. Bannerová reklama zde je díky různým možnostem cílení a vysoké návštěvnosti vhodná k masové propagaci značky či produktu, stejně dobře ale také k výběrovému oslovení přesně dané cílové skupiny.

Ušijte si reklamní kampaň přesně na tělo!
Vyberte si přesně ten typ reklamy, co Vám vyhovuje nejvíc a co je pro Vás nejlepší. Cena je uváděna v Kč za 1000 zobrazení a můžete si ji upravit přesně dle Vašich představ, záleží na tom, jaké z širokých možností cílení a zvyšování efektivity bannerové inzerce využijete. Přehled je uveden v následující tabulce, také si můžete prohlédnout příklady, které vše ještě podrobněji vysvětlují.


 
  Pop-up vyskakovací okno
Každému návštěvníkovi vyskočí při každé návštěvě www.pruvodce.com nové okno s Vaší reklamou. Každému návštěvníkovi vyskočí reklamní okénko pouze jednou (za den), proto Vy nebudete platit za něco, co už návštěvníci viděli a návštěvník a Váš potenciální zákazník nebude otráven nadměrnou reklamou.
Tato reklama je na první pohled nejdražší, ale také zdaleka nejúčinnější.
U této reklamy je možné použít „omezení sekce“ a „cílení na region...“ se zvýhodněným koeficientem 2× (místo 3× a 4×).
Formát: 250 × 250
Max. velikost 25 kB
Základní cena: 1000,- za 1000 zobrazení
 
  Button
Button je na Průvodci po Česku dražší než baner, protože má unikátní pozici v horní části levé lišty bez reklam. Většinou je v liště jeden, nikdy není možné umístit více než dva butonky a vzhledem k pozici i velikosti je účinější než banerová reklama.
Button je možné kombinovat se všemi Speciálními omezeními.
Formát: 120 × 60
Max. velikost 5 kB
Základní cena: 100,- za 1000 zobrazení
 
  Fullbanner
Standardní banner, který potkáte téměř na každé internetové stránce.
Reklamu na Průvodci po Česku ale uvidí pouze ti lidé, kteří často, ať už pracovně, či ze zájmu cestují a Vy jim můžete nabídnout reklamu např. pouze pokud se budou dívat, a tím je vysoká pravděpodobnost že i navštíví, např. Jižní Čechy.
Fullbaner je možné kombinovat se všemi Speciálními omezeními.
Formát: 486 x 60
Max. velikost 20 kB
Základní cena: 50,- za 1000 zobrazení

 
 Speciální cílení a omezení reklamy:
 Pokud chcete Vaše služby nabídnout pouze určitému okruhu návštěvníků, vyberte si z tabulky
 to pravé a základní cenu za zobrazení vynásobte koefieficienty.
 
Použití kritéria omezení frekvence (Váš banner se jednomu návštěvníkovi při jedné návštěvě (tedy v jedné tzv. session) zobrazuje např. nejvýše jednou za tři zobrazení): cena × 2
Použití kritéria omezení opakování (Váš banner se v jedné session zobrazí např. nejvýše pětkrát): cena × 2
Použití kritéria omezení sekce (Váš banner se bude zobrazovat např. jen v sekci Památky). Seznam sekcí našeho serveru naleznete zde: cena × 3
Použití cílení na region, město či klíčové slovo (Váš banner se bude zobrazovat např. jen u pražských památek): cena × 4


Sekce na našem serveru:
 
 • Hrady, zámky, ostatní památky a muzea
 • Kulturní akce
 • Elektronické pohlednice
 • Ubytování
 • Restaurace
 • Ostatní (diskuze, soutěže apod.)

Zpět nahoru


Množstevní slevy:
 
Objednáte-li si za více než ... Získáte slevu ...
10 000,- Kč 10 %
20 000,- Kč 20 %
50 000,- Kč 30 %

Zpět nahoru


Další důležité informace:
 
 • Máte možnost nastavit si denní limit utracené částky za reklamní kampaň, a to při libovolné ceně za zobrazení. Tento denní limit lze nastavit nejméně na 300,- Kč, jeho použití je zdarma.
 • Horní a dolní pozice banneru jsou naprosto nezávislé, platí se zvlášť, a to stejnou cenou. Mají totiž, dle našich údajů, velmi podobnou účinnost, někdy má dolní banner účinnost i znatelně vyšší (například tehdy, jde-li o stránku s informací o konkrétní památce či s pověstí).
 • Návštěvnost v současné době činí průměrně cca 11000 přístupů denně, vytvořených cca 1600 návštěvníky. Jeden návštěvník si tedy při jedné návštěvě našeho serveru zobrazí v průměru asi 7 stránek.

Zpět nahoru


Příklady reklamních kampaní:
 
 • Budete-li mít zájem o zcela plošnou, ničím neomezenou kampaň, zaplatíte 50,- Kč za 1000 zobrazení svého banneru. Přitom si můžete nastavit denní limit proinzerované částky. Pokud takováto kampaň poběží jeden týden, zaplatíte za ni přibližně 2800,- Kč (7 × 400,- Kč, při průměrné návštěvnosti 11 000 přístupů denně).
 • Budete-li mít zájem o poněkud efektivnější plošnou kampaň, ve které se Váš banner bude zobrazovat kdekoli na stránkách www.pruvodce.com, ale jednomu návštěvníkovi nejvíce třikrát, zaplatíte za 1000 zobrazení částku 50,- Kč × 2 (kritérium omezení opakování), tedy 100,- Kč za 1000 zobrazení. I zde si samozřejmě můžete nastavit denní limit. Cena za určité časové období se u těchto složitějších kampaní obtížně stanovuje, proto objednáváte určitý počet zobrazení, připadně denní limit.
 • Budete-li mít zájem o zobrazování svého banneru pouze v sekci „Hrady, zámky ...“, a to tak, aby se jednomu návštěvníkovi při jedné návštěvě zobrazil nejvýše třikrát, zaplatíte za 1000 zobrazení částku 50,- × 3 (kritérium omezení sekce) × 2 (kritérium omezení opakování), tedy 300,- Kč za 1000 zobrazení. I zde si samozřejmě můžete nastavit denní limit.
 • Budete-li mít zájem o zobrazování svého banneru pouze v sekcích „Hrady, zámky ...“, „Kulturní akce“ a „Elektronické pohlednice“, tak aby se jednomu návštěvníkovi při jedné návštěvě zobrazil nejvýše dvakrát a zároveň aby se nezobrazoval častěji než jednou za tři zobrazení, zaplatíte za 1000 zobrazení částku 50,- × 3 (kritérium omezení sekce) × 2 (kritérium omezení opakování) × 2 (kritérium omezení frekvence), tedy 600,- Kč za 1000 zobrazení. I zde si samozřejmě můžete nastavit denní limit.

Zpět nahoru


Obchodní a platební podmínky:
 
 • Provozovatel serveru www.pruvodce.com si vyhrazuje právo odmítnout reklamní kampaň, a to i bez udání důvodu.
 • Reklamní banner před zařazením do kampaně podléhá kontrole provozovatele serveru www.pruvodce.com a může být odmítnut i bez udání důvodů. Nepřijatelné jsou zejména bannery, odporující právnímu řádu ČR či dobrým mravům.
 • Minimální výše jedné objednávky činí 4000,- Kč.
 • Reklamní kampaň může být spuštěna až po celém uhrazení její ceny, výjimky se řeší individuálně.
 • Nejsme plátci DPH.

Zpět nahoru


Objednávkový formulář:

... máme to potěšení Vám nabídnout ke stažení.
 
Zpět nahoru


Kontaktujte nás:
 
na telefonním čísle 776 110 110, či emailem na reklama@pruvodce.com
 

Zpět nahoru
 

 
 
 
 
 
 

 
Poslední aktualizace databáze: 21.04.2008
Provozuje Taprimex Group, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena © 2000-2015
 
hosting zajišťuje: www.KvalitniHosting.cz