Ceník Reklamní balíček Classic Garantovaný záznam Panofotky Bannerová reklama English version

 
 
 
 Pohlednice
 Ze sekce Pohlednice našeho serveru můžete odesílat elektronické pohlednice s tematikou památek, jako např. tuto:
 
Židovské muzeum v Praze
 
Poslat tuto pohlednici

 
 Přihlášení
  Chcete-li se zúčastnit naší stálé soutěže, je nutné se přihlásit. K tomu zadejte svůj přihlašovací email (který jste použil/a při registraci) a heslo.
 
email: 
heslo: 

Pokud přihlašovací údaje nemáte nebo jste je zapomněl(a), klepněte sem.
 
 Doporučte nás
  Líbi-li se Vám náš server, budeme moc rádi, když nás doporučíte někomu známé-mu. K tomu vyplňte jeho/její emailovou adresu a stiskněte „Pokračovat.“

 
 Zasílání novinek
  Máte-li zájem o zasílání novinek (1 email za 1-3 týdny), vyplňte svůj email a klepněte na Přihlaš. Nepřejete-li si již novinky dostávat, klepněte na Odhlaš.

 
  
 Anketa
  Jste spokojen(a) s rychlostí načítání těchto stránek?
 
Ano  (20958)
Ne  (4468)

 Kontaktujte nás
  Napište nám - jakýkoli svůj názor na náš server.
Oznamte chybu - je-li kdekoli na našich stránkách chyba, budeme velmi rádi, když nám to sdělíte.
Přidejte záznam - do jakékoli z našich sekcí, a to zdarma.
 
 

Garantovaný záznam je služba, která zajistí, aby informace o Vašem objektu na našem serveru www.pruvodce.com byly co nejpřesnější a nejaktuálnější. Zároveň to pro Vás nevytváří žádnou práci navíc, protože „iniciativa“ v aktualizacích je na naší straně.
 
Zajistíte-li si Garantovaný záznam, pravidelně jednou za dva měsíce Vás budeme sami kontaktovat a zjišťovat, zdali jsou informace o Vašem objektu stále aktuální.
 
Zároveň, zašlete-li nám sami informace, které budete chtít zveřejnit u svého záznamu, zaručujeme jejich zpracování a zveřejnění nejpozději do 2 pracovních dnů od jejich obdržení.
 
Cena Garantovaného záznamu je 500,- Kč za jeden rok (počítáno od dne úhrady, nikoli za kalendářní rok), nejsme plátci DPH.
 
Máte-li zájem o službu Garantovaný záznam, vyplňte, kontakt na Vás (nejlépe telefonní číslo) do formuláře níže a my Vás budeme obratem kontaktovat, abychom mohli vyřídit formality. Přejete-li si uzavřít písemnou smlouvu, její text naleznete zde.
 
 

 
 

 
 

 
Poslední aktualizace databáze: 21.04.2008
Provozuje Taprimex Group, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena © 2000-2015
 
hosting zajišťuje: www.KvalitniHosting.cz